POHREBNÁ SLUŽBA ASTRA ZOLO NONSTOP

PRÍSĽUB MAJITEĽA

Ako najväčšia regionálna pohrebná služba sa snažíme poskytovať svojim zákazníkom služby a produkty na najvyššej úrovni.
Uvedomujeme si, že strata blízkej osoby je jednou z Vašich najťažších chvíľ. Preto vieme, že profesionálny prístup je našou prvoradou prioritou.
Sľubujem Vám i celej spoločnosti, že všetky nami poskytované služby budú umožnené s úctou a pokorou voči zosnulému na najvyššej možnej úrovni.

Zoltán Sárközi
majiteľ

O NÁS

Pohrebníctvo Astra bolo založené v roku 2004 na pomoc rodinám v ťažkých chvíľach. Ponúkame pohrebné služby a pracujeme s Vami, aby sme Vám pomohli vytvoriť rozlúčku ktorá bude rovnako jedinečná ako osoba ktorá Vás opustila. Ako jediná v Nitre, umožňujeme pozostalým, aby sa mohli rozlúčiť so svojim zosnulým ešte pred pohrebom alebo kremáciou a to priamo v priestoroch našej pohrebnej služby.

Našim poslaním je venovať dôkladnú pozornosť želaniam každého člena smútiacej rodiny, poskytnúť mu pokojné prostredie pre spomienky a vyhovieť všetkým prianiam pri organizácií smútočného obradu.

Slúžime Vám i s povinnosťou vyhovieť meniacim sa štandardom v pohrebníctve a ponúkame najvyššiu úroveň profesionality pohrebnej služby. Pohrebníctvo Astra neustále dopĺňa svoje vedomosti v oblasti pohrebných služieb s cieľom ponúknuť Vám čo najvyššie pohodlie, útechu a pomoc práve keď prežívate ťažkú životnú chvíľu.

Personál pohrebníctva sa skladá z profesionálne vyškolených asistentov, ktorí Vám radi pomôžu alebo poradia aj na NONSTOP telefónnej linke 0904 625 536  alebo 0910 110 024.